• Facebook Devitka Brno

Náš tým ve školce

 SOŇA Špoková

SoňaSoňa má více než 9 letou praxi jak v mateřských, tak i ve speciálních školách s dětmi všech věkových skupin. Velmi ráda se věnuje výtvarné a rukodělné činnosti. Preferuje spontánní dětský projev.

Stále žasne na tím, jakou uměleckou hodnotu může mít obyčejný, „čmáranec“ vedený dětskou rukou. Ráda také s dětmi zpívá a muzicíruje. Soňa má tři syny Michala(17), Ondřeje (15) a benjamínka Péťu (9).

Při práci s dětmi upřednostňuje citlivý a nenásilný přístup ke každému z dětí, s ohledem na jeho individuální zvláštnosti a předpoklady.

Sonino motto: Člověk cely život čerpá z toho, čeho se mu dostalo do jeho 3 let.

HANKA Kosíková

Již od mládí měla jasno, že chce být paní učitelkou a vystudovala na VŠ učitelství 2.stupně. Práce ve školce ji velmi baví a ráda vymýšlí pro děti nové věci. S úžasem vždy sleduje ten obrovský posun, který děti za celý rok udělaly. Nejraději připravuje pro děti besídku, kde se zpívá a tančí za doprovodu klavíru, která je i pro rodiče velkým překvapení, co všechno se děti naučily.

Zaměřuje se na všestranný rozvoj dětí, individuální přístup a snaží se vést děti k pozitivnímu vnímání hudby, neboť si myslí, že hudba v předškolním věku je jedním z nejbohatších zdrojů dětského rozvoje a zasahuje celou osobnost dítěte. Hraje na klavír a na flétnu. Má dvě dcery Klárku (9 let), Natálku (6let).

 LUCIE Horká

SONY DSC

Je velmi oblíbené lektorka kurzů pro děti již od 6.měsíců a paní učitelka v naší miniškolce. Využívá bohaté zkušenosti ze státní mateřské školky, ale také ze školky s Montessori tématikou. Vzhledem k tomu, že ji práce naplňuje a baví, stále přichází s novými nápady, které obohacují jednotlivé hodiny. Lucka je maminkou tříleté Elišky.

 

 

HANKA Zemanová

RSCN4880Práce ve školičce je zároveň i jejím koníčkem. Má moc ráda děti a děti mají moc rády ji.K velkým koníčkům patří  kresba a výtvarné činnosti. Je šťastná, když tyto schopnosti může sdílet s dětmi a rozvíjet je i jejich  fantazii. S radostí si s dětmi hraje,tancuje,zpívá a s nadšením sleduje jejich neuvěřitelně rychlý pokrok. Těší se z toho, že i ona může přispět k rozvíjení  těchto úžasných malých človíčků. Důležitá je pro ni škola hrou,rozvoj osobnosti i určení a dodržování hranic. Je maminkou dcery Kateřiny,která studuje na škole s uměleckým zaměřením.

 

 

 

 

Podívejte se na video s  Luckou